industria

Petrokimya endüstrisi

API 614 ekipmanı, petrokimya endüstrisi gibi zorlu bir sektör için tasarlanmış ve üretilmiştir.

En zorlu sektörlerde, maksimum güvenlik ve tam güven sunan verimli çözümlere ihtiyaç duyarsınız.

Petrokimya endüstrisinde akışkan yönetim sistemlerinin karşılaması gereken gereksinimleri çok iyi anlıyoruz ve bunun için başarılı özel çözümler geliştirdik. İhtiyacınız olan yağlama, kontrol ve sızdırmazlık çözümlerinin yanı sıra sektöre özel yağlama sistemleri de sunuyoruz.

Eğer bir üreticiyseniz, NORTEK’te mühendisler olarak size tavsiyelerde bulunacak, ekipmanınızın özelliklerini gözden geçirecek, ihtiyaç duyduğunuz alanlarda size tavsiyelerde bulunacak ve hatta kurulumlardan sorumlu teknik personeli eğiteceğiz.

 • Her şeyi kontrol altına alın
  Çözümlerimizi petrol ve petrokimya sektörlerindeki yağlama sistemlerine özel API 614 standardı altında üretme kapasitesine sahibiz.
 • Gereksiz riskleri unutun
  Atex sertifikası altında üretilen, patlayıcı ortamlara kurulmaya hazır, tüm kalite standartlarına uygun ekipmanları tesisatlarınıza dahil ediyoruz.
 • Makinelerinizin performansını optimize ediyoruz
  Sektörde uzmanlaşmış bir mühendislik şirketi olarak, ihtiyaç duyduğunuz düğüm yönetimi çözümlerini sağlamanın yanı sıra, ekipmanınızın yalnızca düzgün çalışmasını sağlamak için değil, aynı zamanda performansını artırmak için de operasyonel çalışmalar yürütebiliriz.
 • Gelecek için hazır mısınız?
  Ar-Ge ve İnovasyon DNA’mızın bir parçasıdır ve bizi şimdi ve gelecekte şüphesiz karşılaşacağınız yeni zorluklar için sürekli olarak yeni fikirler geliştirmeye yönlendirir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Her bir ürünün tasarımından kurulumuna ve montajına kadar her şeyi kapsıyor olmamız ve bunun gerektirdiği son teslim tarihlerinin ve maliyetlerin izlenebilirliği ve kontrolü, aradığınız en iyi garanti ve güven kaynağıdır.

Akışkan yönetim sistemlerinin çalışmasını her zaman maksimum düzeyde optimize ederek spesifikasyonlarınıza uyum sağlıyoruz. Ayrıca, hem demir-çelik hem de petrokimya sektörlerindeki kapsamlı deneyimimiz, çözümleri birinden diğerine ekstrapole etmemize ve böylece daha da tatmin edici sonuçlar elde etmemize olanak tanıyor.

İşte çözümlerimizden bazıları

Gres sistemleri

Patlayıcı ortamlar için paslanmaz çelik duvar dolapları ile korunan yağlama sistemleri üretiyoruz.

Yağ sirkülasyon sistemleri

Pompalar, kompresörler veya türbinler için API 614 Ch1 & Ch2 (Özel amaçlı) ve API 614 Ch1 & Ch3 (genel amaçlı) uyarınca sirkülasyon sistemlerinin özelleştirilmiş tasarımı.

Filtreler

Kendi kazan atölyemizde ürettiğimiz dönüş, portatif, in-line, çift ve özel filtreleri sizlere sunuyoruz.

Sızdırmazlık planları

API’ye göre sızdırmazlık planları tedarik ediyoruz:

 • Plan 52, 53A, 53B, 53C
 • Plan 54
 • Plan 21, 23

Size 24 saat içinde geri döneceğiz

Herhangi bir sorunuz var mı? Satın almaya hazır mısınız? Nortek asistanınız size yardım etmeye hazır

Başarı hikayeleri

Her şeyin akması ve hiçbir şeyin durmaması için güvenilir ortağınızız.

Tüm makinelerinizin akışkan yönetimini bize bırakın, böylece her zaman %100 çalışsınlar, performanslarını artırsınlar ve hizmet ömürlerini uzatsınlar. Makinelerinizin performansı hakkında endişelenmeyi bırakmanın zamanı geldi.

Çözümlerimizin nasıl harika sonuçlar verdiğini öğrenin