Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu portal (bundan böyle “Web Sitesi”), Polígono Los Leones 37, 50298 Pinseque (Zaragoza, İspanya) adresinde bulunan; Zaragoza Şirketler Sicili, Cilt 234, Folio 18, Sayfa 3.381’de kayıtlı ve A33010471 vergi kimlik numarasına sahip NORTEK S.A.’nın (bundan böyle “NORTEK”) mülkiyetindedir.

Bu Yasal Uyarı, Web Sitesinin ziyaretçileri (bundan böyle “Kullanıcı” olarak anılacaktır) tarafından erişimini ve kullanımını düzenlemektedir. NORTEK, Web Sitesine erişim bilgilerini, yapısını ve koşullarını dilediği zaman önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve güncelleyebilir.

NORTEK, Web Sitesine ve burada sunulan içeriğe erişimin tam kullanılabilirliğini, doğruluğunu ve/veya tam güncelleme seviyesini garanti etmez. Web hizmetinde hata ve kesinti olması durumunda, NORTEK bunları mümkün olan en kısa sürede düzeltmeye çalışmayı taahhüt eder.

Bu web sitesinin fikri ve sınai mülkiyet hakları NORTEK’e aittir. Tüm metinler, resimler, grafikler, çizimler, ikonlar, logolar, ticari markalar, veri tabanları, teknik sayfalar ve indirilebilir sunumlar ve Web Sitesinde bulunan diğer unsurların yanı sıra yapısı, sunumu ve tasarımı bu haklarla korunmaktadır.

Web sitesinin içeriğinden yararlanma, çoğaltma, dağıtma, kamuya iletme ve dönüştürme haklarının kullanılması münhasıran NORTEK’e aittir. Web Sitesine erişim ve Web Sitesinin kullanımı Kullanıcıya Web Sitesinin içeriği üzerinde herhangi bir hak veya lisans vermez. Bu hakların kullanımı ve istismarı, NORTEK’in önceden ve açık iznini ve ayrıca Kullanıcı tarafından NORTEK’in yukarıda belirtilen haklara sahip olduğunun belirtilmesini gerektirecektir.

Ticari kullanımı veya fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal eden diğer herhangi bir eylem de dahil olmak üzere, Web Sitesinin içeriğinin yetkisiz kullanımı, yasal olarak belirlenmiş sorumluluklara yol açacaktır ve NORTEK, bu hakları korumak için gerekli olan hem hukuki hem de cezai her türlü eylemi gerçekleştirme hakkını saklı tutar.

NORTEK, sistemin kullanılabilir olmamasından veya ağ arızalarından veya Web Sitesinde kesinti veya kesintiye neden olan herhangi bir teknik olaydan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Aynı şekilde NORTEK, bilgisayar virüslerinin veya sistemdeki diğer unsurların yayılmasından kaynaklanabilecek zararlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Aynı şekilde, NORTEK, Kullanıcı tarafından Web Sitesine erişimden veya Kullanıcı tarafından burada yer alan bilgilerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu tutulmayacaktır.

Web sitesi, içeriklerinden NORTEK’in sorumlu olmadığı diğer web sitelerine köprüler içerebilir. Bu Web Sayfasına köprü bağlantıların kurulması, NORTEK ile bağlantının yer aldığı sayfanın sahibi arasında herhangi bir ilişkinin var olduğu anlamına gelmez. Yürürlükteki mevzuata aykırı içerik barındıran veya üçüncü tarafların haklarını ihlal eden sitelerden bu Web Sayfasına herhangi bir köprü bağlantısı her durumda yasaktır.

Web Sitesine erişim sonucunda NORTEK ile Kullanıcı arasında ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlık veya uyuşmazlık Zaragoza (İspanya) Mahkemeleri ve Mahkemelerine sunulacaktır.