powergeneration-rayas

Enerji Üretimi

Enerji endüstrisi için en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanan ve üretilen ve her projenin ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre uyarlanan akışkan sistemi çözümleri.

Enerji üretim ekipmanınızı en yüksek performansta tutun ve olası arızaların önüne geçin: yanınızdayız.

NORTEK olarak, tüm enerji üretim makinelerinde olduğu gibi hareketin üretildiği her yerdeyiz. Bildiğiniz gibi, yağlama sistemlerinizi korumak, optimum performans için optimize etmek ve olası arıza sürelerinden kaçınmak hayati önem taşımaktadır.

Bu hedeflere aynı anda ulaşmak için elinizin altında en iyi araç var: entegre akışkan yönetimi çözümlerimiz ve son derece uzmanlaşmış danışmanlık ve mühendislik hizmetlerimiz, böylece her şey ayrıntılı olarak incelenir ve yürütülür.

 • Makinelerinize en verimli yağ sirkülasyon sistemlerini dahil edin
  Size kendi kullandığımız yağ sirkülasyon sistemlerini sunuyoruz: tesislerimizde, tasarımlarımıza uygun olarak üretiliyor ve kapsamlı bir kalite kontrolünden geçiyor.
 • İhtiyacınız ne olursa olsun, sizin için bir çözümümüz var.
  Kullanım ve bakım kolaylığı için standart ekipman kullanımını tamamen özelleştirilmiş çözümlerin geliştirilmesiyle birleştiriyoruz.
  Sektörün akışkan teknolojisi çözümlerinde talep ettiği esnekliği anlıyor ve tam olarak ihtiyacınız olana, ihtiyacınız olduğu anda uyum sağlıyoruz.
 • Pompa ve türbinlerin çalışması konusunda endişelenmeyin
  Bu ekipmanların günlük faaliyetleriniz için çok önemli olduğunu biliyoruz ve tesislerimizde geliştirdiğimiz özel yağlama sistemleri sayesinde performansları konusunda kendinizi rahat hissetmenizi istiyoruz.
 • Basitlik, kolaylık ve maliyet tasarrufu anlamına gelir.
  Sizi özel bileşenler satın alma zahmetinden ve masrafından kurtarmak için kurulumlarınıza dahil edilecek çözümlerin kullanımının ve bakımının kolay olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üretim sürecinin tüm aşamalarına müdahale etme kabiliyetimiz ve verimlilik ile maliyet etkinliği arasında doğru dengeyi bulma konusundaki kararlılığımız size büyük bir avantaj sağlar: size tavsiyelerde bulunmaya, ekipmanınızı kontrol etmeye ve size özel tasarımlar sunmaya hazır uzman bir seyahat arkadaşına sahip olmak.

NORTEK’te mühendislik danışmanlığı, imalat, montaj, tesislerinizde devreye alma ve satış sonrası servis hizmetlerinin hepsini aynı şirketten alabilirsiniz. Çalışmamızın sonunda, yeni çözümleriniz kurulmuş ve mükemmel çalışır durumda olacaktır.

İşte çözümlerimizden bazıları

Gres sistemleri

Patlayıcı ortamlar için paslanmaz çelik duvar dolapları ile korunan yağlama sistemleri üretiyoruz.

Yağ sirkülasyon sistemleri

Pompalar, kompresörler veya türbinler için API 614 Ch1 & Ch2 (Özel amaçlı) ve API 614 Ch1 & Ch3 (genel amaçlı) uyarınca sirkülasyon sistemlerinin özelleştirilmiş tasarımı.

Filtreler

Kendi kazan atölyemizde ürettiğimiz dönüş, portatif, in-line, çift ve özel filtreleri sizlere sunuyoruz.

Sızdırmazlık planları

API’ye göre sızdırmazlık planları tedarik ediyoruz:

 • Plan 52, 53A, 53B, 53C
 • Plan 54
 • Plan 21, 23

Size 24 saat içinde geri döneceğiz

Herhangi bir sorunuz var mı? Satın almaya hazır mısınız? Nortek asistanınız size yardım etmeye hazır

Başarı hikayeleri

Her şeyin akması ve hiçbir şeyin durmaması için güvenilir ortağınızız.

Tüm makinelerinizin akışkan yönetimini bize bırakın, böylece her zaman %100 çalışsınlar, performanslarını artırsınlar ve hizmet ömürlerini uzatsınlar. Makinelerinizin performansı hakkında endişelenmeyi bırakmanın zamanı geldi.

Çözümlerimizin nasıl harika sonuçlar verdiğini öğrenin