Yağ sirkülasyon sistemleri

Haddehanelerde (Morgoil® ve yüksek hızlı sistemler: PFM, NTM® ve RSM® dahil) uzmanlaşmış rulman, yatak ve dişli yağlama çözümlerinin özelleştirilmiş tasarımı ve üretimi.

Size 24 saat içinde geri döneceğiz

Herhangi bir sorunuz var mı? Satın almaya hazır mısınız? Nortek asistanınız size yardım etmeye hazır

1902221514291 (2)

Hızlı haddehane bloklarının yağlanması, yüksek güvenilirliğe ve sabit basınç ve sıcaklıklarda yüksek yağ akış hızları sağlama yeteneğine sahip ekipman gerektirir.
NORTEK’in hızlı hadde blokları değirmenleri, bu hızlı hadde bloklarının verimliliğinin artırılmasını sağlayan yağlama ve soğutma alanındaki en son gelişmeleri içermektedir.

2003231115321 (1)

Dişli kutularının yağlanması için özel olarak ayrılmış sirkülasyon üniteleri.

central de circulacion

Sirkülasyon tesislerinin yağlama ve soğutma olmak üzere iki işlevi vardır.
NORTEK’te genel endüstri için her bir ekipmanın özel ihtiyaçlarının yanı sıra her bir müşterinin bireysel gereksinimlerini, çevresel koşulları ve konumu karşılayan ekipmanlar tasarlıyor ve üretiyoruz.

MicrosoftTeams-image

NORTEK hidrostatik güç paketleri, kaldırma ekipmanı için yüksek basınç sağlama ve her zaman uygun yağlama ve soğutma sağlamak için yağ sirkülasyonu ile güvenli başlatmayı kolaylaştırma yeteneğini birleştirir.

DSC08404

Morgoil tipi rulmanların yağlanması, yüksek viskoziteli yağın yüksek akış hızlarını sağlayabilen ekipman gerektirir.
Ekipmanlarımız, bu tür rulmanların yağlanması ve soğutulmasında talep edilen katı gereklilikleri karşılamak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.