nortek-nave-r2

Üretim tesisi

Üretim tesisimiz, Güney Avrupa’nın en önemli lojistik merkezlerinden biri olan Zaragoza’ya (İspanya) birkaç kilometre uzaklıktaki Pinseque’de yer almaktadır. İlk aşaması 2004 yılında açılan ve en son genişletilmesi 2016 yılında tamamlanan 10.000m2 ‘lik modern bir tesistir.

infografia nortek planta

360º İzlenebilirlik

Toplam proses kontrolü için çok amaçlı bir tesis

NORTEK’in felsefesi her zaman kalite, teslimat süresi ve fiyat rekabetçiliği açısından en iyi garantilere güvenebilmek için üretim sürecinin tüm kritik aşamalarını maksimum düzeyde bilme ve kontrol etme arzusuna dayanmaktadır. Çok amaçlı bir atölye, teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz için en iyi okuldur ve uzun geçmişimiz boyunca bizi farklı kılan tasarım esnekliğini ve duyarlılığını sunmamızı sağlar.

nortek caldereria

Kazan yapımı atölyesi, atölyemizin kalbi

Büyük sistemlerimiz için hazırlık, montaj ve test alanı, ISO 3834-3 sertifikası altında kaynak işlemleri için özel alan ve paslanmaz çeliğin işlenmesi için ayrılmış bir salon dahil olmak üzere 4.000m2‘lik bir yüzey alanını kapsamaktadır.

nortek mecanizado

Talaşlı imalat atölyesi

Ekipmanlarımızı oluşturan parçaların birçoğu ve komple merkezi gresleme hattımız için gereken tüm prefabrik parçalar, atölyenin son teknoloji CNC makineleriyle donatılmış bu alanında üretilmektedir. Kendi güçlü işleme atölyemize sahip olmamız, yeni gelişmelerin fizibilitesini önerirken ve doğrularken esneklik kazanmamıza yardımcı oluyor.

nortek precision

Hassas atölye

Hassas montaj, pompa onarımı, filtre elemanlarının üretimi ve işaretleme ve izlenebilirlik alanına ayrılmış özel bir salonumuz var.

nortek pintura

Kumlama ve boyama kabinleri

Son genişlemenin bir sonucu olarak açılan 24 m uzunluğundaki bu kabinler, 12 tona kadar ağırlığa sahip patlatma ve boyama elemanları için tasarlanmıştır. Toplam müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli olan bu süreçlerin titiz bir kalite kontrolünü takip ediyoruz.

nortek electrico

Elektrik atölyesi

Tüm süreçlerimiz için kapsamlı bir hizmet sunma ilkemize uygun olarak, sistemleriniz için elektrik panolarını farklı iletişim protokolleri altında tasarlıyor ve programlıyoruz.

nortek pruebas

Test ekipmanları

Sistemlerimizi test etmek için özel ekipman, harici ve dahili eğitim ve araştırma faaliyetimizin gelişimi ile üretim tesisimizin turunun sonuna geldik.

“Kalite, teslimat süresi ve rekabet gücü açısından en iyi garantilere güvenebilmek için üretim sürecinin tüm kritik aşamalarını bilmek ve maksimum düzeyde kontrol etmek”.

isotipo let it flow nortek