maquinaria_pesada-rayas

Ağır makineler

Ağır makinelerin merkezi yağlaması için her makinenin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış akıllı çözümlerimiz bulunmaktadır.

Makineleriniz genellikle durmaz ve beklediğiniz kadar üretken olmaz, bu nedenle buna uygun yağlama çözümlerine ihtiyacınız vardır.

Ağır iş makinelerinizin doğru çalışmasını sağlamak, performansını korumak ve hatta artırmak ve bunun gerektirdiği rahatsızlık ve kayıplarla birlikte durmaları önlemek için, NORTEK’in size sunduğu gres dağıtıcıları, gres dağıtıcıları veya pompaları gibi uygun yağlama sistemlerini dahil etmek çok önemlidir.

Diğerlerinin yanı sıra madencilik ve çimento sektörleri hakkındaki bilgimiz, ister maden traktörleri, ister nakliye, liman vinçleri vb. söz konusu olsun, bu makinelerin günlük olarak karşılaştıkları talepleri, hangi performansı sağlamaları gerektiğini ve gereken temel akışkan yönetimi çözümlerini anlamamızı sağlıyor.

 • Ağır iş makinelerinizin performansını optimize edin
  Uzman olduğumuz akışkan teknolojisi çözümleri sayesinde makinelerinizin sürtünmesini azaltabilir, böylece hizmet ömrünü uzatabilir ve verimliliğini artırabilirsiniz.
 • Bir adım önde olun
  DNA’mızın bir parçası olan Ar-Ge&I süreci sayesinde mevcut ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra yeni zorluklar için yeni çözümler geliştirerek gelecekteki ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.
 • İhtiyacınızolan çözüm, beklediğiniz kalitede
  Çözüm tasarımından devreye almaya kadar sürecin tüm aşamalarıyla ilgilenerek, sizi makinelerinizin ihtiyaç duyduğu ekipmanla çalışır halde bırakıyoruz.
 • Uzman tavsiyesi alın
  Makinelerinizin planlarını inceliyor, projeyi sizinle tartışıyor ve her zaman özel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size en iyi hizmeti verecek malzemelerin kullanımı konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

NORTEK olarak, demir-çelik, petrokimya, elektrik, çimento ve madencilik gibi sektörlerdeki (diğerlerinin yanı sıra) deneyimimizi ve bununla birlikte en gelişmiş ve verimli yağlama ve akışkan yönetimi çözümlerine yol açacak bilgi birikimimizi size sunuyoruz.

Özellikle, makinelerinizi mükemmel durumda ve her zaman en yüksek performansta tutmak için aradığınız güvenilirliği bulacağınız uzman seyahat arkadaşınız olarak size yardımcı olabiliriz.

İşte çözümlerimizden bazıları

Gres sistemleri

Pompalar, invertörler, ölçüm üniteleri, progresifler ve kontroller ile gres sistemleri (tek hatlı, çift hatlı ve progresifler).

Yağ sirkülasyon sistemleri

Kinematik rulmanlar, haddehaneler, Morgoil® sistemleri, RSM sistemleri veya dişli trenleri için karbon veya paslanmaz çelikten yağlama sistemleri.

Santrifüjler ve vakum sistemleri

Serbest veya emülsifiye suyun uzaklaştırılması ve yağlama yağlarının filtrasyonu için sistemler. Bu ekipman aynı zamanda yağı ısıtmak için de kullanılabilir, böylece tanka ısıtma elemanları yerleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Emülsiyon sistemleri

Hava-yağ sistemleri

Rulmanların, makaralı kılavuzların vb. yağlanması için özel sürekli sprey tasarımları.

Filtreler

Dönüşlü, sıralı, çift, otomatik, sulu veya taşınabilir.

Manyetik ayırıcılar

Özel ekipman

Sıyırıcılar, su kutuları, halka pompaları, kireç çözme sistemleri, yağ buharı yağlama sistemleri.

Onaylı basınç tankları

Basınçlı kaplar için özel bir ısıtma sistemi için tescilli patent

Size 24 saat içinde geri döneceğiz

Herhangi bir sorunuz var mı? Satın almaya hazır mısınız? Nortek asistanınız size yardım etmeye hazır

Başarı hikayeleri

Her şeyin akması ve hiçbir şeyin durmaması için güvenilir ortağınızız.

Tüm makinelerinizin akışkan yönetimini bize bırakın, böylece her zaman %100 çalışsınlar, performanslarını artırsınlar ve hizmet ömürlerini uzatsınlar. Makinelerinizin performansı hakkında endişelenmeyi bırakmanın zamanı geldi.

Çözümlerimizin nasıl harika sonuçlar verdiğini öğrenin