papelera-rayas

Kağıt endüstrisi

Kağıt endüstrisinin yüksek taleplerini karşılayan özel çözümler.

Makinelerinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarın ve üretimin durmasına asla izin vermeyin.

Kağıt endüstrisinin ihtiyaçları konusunda uzman olan NORTEK’te, ekipmanınızın doğru işletimi ve bakımının yanı sıra ihtiyacınız olan yeni akışkan yönetimi çözümlerini dahil etmek için ideal ortağı bulacaksınız. İlk tasarımdan yerinde montaja kadar tüm süreç tarafımızdan yürütülmektedir.

Tedarik edebileceğimiz yağ sirkülasyon sistemleri ve gres sistemleri, çevresel koşulların özellikle agresif olduğu durumlar da dahil olmak üzere sektörün özel ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır.

 • Geniş bir malzeme yelpazesinde ihtiyacınız olan ürünleri bulun
  Ürünlerimizi diğerlerinin yanı sıra özel paslanmaz çelik, karbon çeliği, 300-900 serisi, alüminyum veya bronz olarak üretme kapasitesine sahibiz.
 • İhtiyacınız olan çözümü
  adresinde bulabilirsiniz. İster üretici, ister son müşteri veya tüm projeyi geliştiren mühendislik ekibinin bir parçası olun, NORTEK’te %100 tatmin edici bir çözüm bulacaksınız.
 • Her şeyi kontrol altında tutun
  Tek ve çift hatlar, püskürtme, dişli kutuları için yağ sirkülasyonu… Maksimum performans elde etmek için yağlama sistemlerimizi özellikle proseslerinizin her aşamasına uyarlıyoruz.
 • Teknik destek farkyaratır
  İhtiyaçlarınıza uymayan standart çözümleri unutun ve size bir çözüm sunmadan önce her zaman teknik bir çalışma yürütecek olan uzman bir ekibe güvenin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Makinelerinizde her şey sorunsuz çalışıyorsa, üretim sürecinizi hiçbir şeyin kesintiye uğratmamasını sağlamak için önemli bir ilk adım atmışsınız demektir. NORTEK olarak, yüksek dayanıklılıkla birlikte maksimum performans sağlamak için en olumsuz çevre koşullarında bile bunu başarmanıza yardımcı oluyoruz.

İhtiyacınız olan akışkan yönetimi ürünlerini sürecin her aşamasında ve nihai ürüne kadar özel olarak tasarlayabilen, üretebilen ve kurabilen bir şirkete sahip olmanın tüm avantajlarını keşfedin.

infografia industria papelera es

İşte çözümlerimizden bazıları

Gres sistemleri

 • Pompalar, invertörler, ölçüm üniteleri, progresörler (karbon çelik ve paslanmaz çelik olarak mevcuttur) ve kontroller içeren gres sistemleri (tek hatlı, çift hatlı ve progresif) serisi.
 • Paslanmaz çelik duvar dolabı ile korunan pompalama ünitelerinin yapımı.

Yağ sirkülasyon sistemleri

 • Her türlü dişli, rulman, rulmanlı yatak ve genel olarak yüksek sürtünme ve aşınmaya maruz kalan hareketli parçalar için yağlama sistemleri.
 • Avrupa direktiflerine göre basınçlı kap üreticisi olarak onaylandık ve kaynak işlemlerimiz ISO 3834 sertifikalıdır. Kaynak proseslerimiz ISO 3834 sertifikalıdır.
 • API 614 standardına göre yağlama ekipmanı imalatı.

Hava-yağ sistemleri

 • Rulmanların, makaralı kılavuzların yağlanması için özel sürekli püskürtme tasarımı…

Filtreler

 • Dönüşlü, sıralı, çift, otomatik, sulu veya taşınabilir.

Santrifüjler ve vakum sistemleri

 • Serbest veya emülsifiye suyun uzaklaştırılması ve yağlama yağlarının filtrasyonu için sistemler. Bu ekipman aynı zamanda yağı ısıtmak için de kullanılabilir, böylece tanka ısıtma elemanları yerleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Özel ekipman

 • Sıyırıcılar, su kutuları, halka pompaları, kireç çözme sistemleri, yağ buharı yağlama sistemleri.

Onaylı basınç tankları

 • Basınçlı kaplar için özel bir ısıtma sistemi için tescilli patent

Size 24 saat içinde geri döneceğiz

Herhangi bir sorunuz var mı? Satın almaya hazır mısınız? Nortek asistanınız size yardım etmeye hazır

Başarı hikayeleri

Her şeyin akması ve hiçbir şeyin durmaması için güvenilir ortağınızız.

Tüm makinelerinizin akışkan yönetimini bize bırakın, böylece her zaman %100 çalışsınlar, performanslarını artırsınlar ve hizmet ömürlerini uzatsınlar. Makinelerinizin performansı hakkında endişelenmeyi bırakmanın zamanı geldi.

Çözümlerimizin nasıl harika sonuçlar verdiğini öğrenin