100ingenieros

Profil ve değerler

Entegre yağlama ve akışkan teknolojisi çözümlerinde mükemmellik

Ağır ve orta-ağır sanayi için yağlama sistemleri ve akışkan teknolojisi alanında lider bir küresel tedarikçiyiz.

Akışkan tesisatlarını ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyor, üretiyor, monte ediyor, bakımını yapıyor, denetliyor ve optimize ediyor, ayrıca kalitesi en zorlu sektörlere ve şirketlere 50 yıllık hizmetle desteklenen kapsamlı bir ürün ve çözüm kataloğu sunuyoruz. Buna kapsamlı bir hizmet olarak yaklaşıyoruz: mühendislik, üretim, inovasyon ve geliştirme, montaj, devreye alma, bakım ve eğitim alanlarındaki tüm becerilerimizi size sunuyoruz.

100 mühendisler
100 üretici

NORTEK’te her şeyi bilmek isteriz. Sunduğumuz ürünleri derinlemesine tanımayı ve kalite ve teslimat süreleri üzerinde tam kontrol sağlarken, önerdiğimiz teknik çözümlerin sorumluluğunu baştan sona üstlenmeyi seviyoruz.

Biz başkalarının kataloglarının ticari distribütörleri ya da atölye ruhu olmayan bir ofis değiliz. Sürekli bir araştırma ve geliştirme sürecinin sonucu olarak, maksimum düzeyde optimize edilmiş, makul fiyatlarla ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kendi tasarımlarımızı garanti etmek için mühendis ve tasarımcılardan oluşan bir ekibimiz var. Ve elbette, bunları gerçekleştirmek için kendi atölyelerimiz var: öngörülemeyen her türlü olasılığa ilk elden yanıt verebilecek son derece uzman teknisyenlere sahip olabilmek için önemli bir eğitim kaynağı.

industria

En zorlu sektörlerle el ele

Diğerlerinin yanı sıra çelik, petrokimya, çimento ve ağır makine sektörlerinde önde gelen çok uluslu şirketlerle çalışıyoruz.

Bunlardan bazıları ile özel çözümlerin ve hatta uluslararası patentlerin geliştirilmesinde yakın işbirliği yapılmıştır.

Bu ittifaklar büyümemize ve her alanda (teknolojik, lojistik, belgesel, çevresel…) büyük şirketlerin çalışmalarını belirleyen artan talep düzeylerini anlamamıza yardımcı oldu ve her şeyden önce her pazarın farklı gereksinimlerine ve özelliklerine uyum sağlama kapasitemizi artırdı.

En zorlu sektörlerin dostoyuz

Önemli gelişmeler kaydettiğimiz çelik, petrokimya, enerji üretimi ve çimento endüstrileri için size yağlama ve akışkan teknolojisi çözümleri sunuyoruz.

soluciones

Kendini adamış personel,

serti̇fi̇kali kali̇te

Bugün piyasa her zamankinden daha fazla güvenilir muhataplar talep ediyor: karşı tarafta kimin olduğunu bilmek ve çevik, kesin, güvenilir ve iyi belgelenmiş bir yanıtın kesinliğine sahip olmak.

NORTEK’te, en iyi müşteri hizmetini ve her projenin özel olarak izlenmesini garanti etmek için organizasyon yapımızı ve prosedürlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz, bu da teslimat sürelerini ve bize güvenenlerin tam memnuniyetini sağlamamıza olanak tanıyor.

Bu amaçla, uzman personel görevlendirip eğitiyor ve belgelerin verimli ve sorunsuz bir şekilde ele alınmasına önem veriyoruz. Yönetim sistemimiz ISO 9001’e ve kaynak prosedürlerimiz ISO 3834-3’e göre sertifikalandırılmıştır. Buna ek olarak, Avrupa direktiflerine göre onaylı bir basınçlı tank üreticisiyiz ve her türlü yönetmelik kapsamında ekipman tasarımı konusunda geniş deneyime sahibiz.

Küresel bir mesleğe sahip bir aile şirketi

NORTEK, 1967 yılında Juan Alejandro Segrelles tarafından kurulan, yağlama çözümlerine adanmış mütevazı bir atölye olarak ilk adımlarını attı. Bugün, ödüllü ihracat geçmişimiz, beş kıtadaki referanslarımız ve bizi destekleyen geniş satış ağımızla sektörde lider bir şirketiz. Tüm bunları, sağlam ve istikrarlı bir profesyonel ekibin bağlılığına dayanan aile şirketi karakterimizi kaybetmeden yapıyoruz. Her gün, her projede, beş on yıllık teknolojik mirası korumaya ve bizi bu noktaya getiren cesur öğrenme ve büyüme yörüngesini sürdürmeye kendimizi adadık.

“Nortek’te Etik Kanalını, etik ilkelerimize aykırı davranışları tespit etmemize ve ilkelerimizden ve değerlerimizden ödün verebilecek belirsiz veya muğlak durumlarla ilgili olası şüpheleri gidermemize olanak tanıyan organizasyonumuzu geliştirmek için bir fırsat olarak görüyoruz.”

1500x844 codigo etico

Vizyon

  • Sektöründe kalite ve teknoloji inovasyonuna öncülük eden küresel, entegre bir akışkan sistemleri tedarikçisi olarak tanınmak.

Görev

  • Ağır ve orta-ağır sanayideki stratejik ekipman ve tesislerin performansını, üretkenliğini ve dayanıklılığını, kendini işine adamış ve çok yönlü bir ekibe ve elli yılı aşkın deneyime dayalı olarak yağlama, soğutma, filtrasyon ve akışkan sistemlerinin denetimi, tasarımı, üretimi, montajı ve gözetiminden oluşan kapsamlı bir hizmet aracılığıyla iyileştirmek.

Değerler

  • Esneklik, dürüstlük ve kaliteye bağlılık yoluyla üstün müşteri değeri yaratmak.
  • Rekabetçi ürünler ve hizmetler sunmak, ancak yüksek teknolojik düzeyde ve müşterilerimizin ekipmanlarının performansı ve maliyetleri üzerinde yüksek bir etkiye sahip olmak.
  • Detaylı mühendislik ve çok amaçlı üretim tesisimizin desteği ile projenin tüm aşamalarını know-how’ımızla karşılamak.
  • Uyumlu bir ekip olarak işlev görmeyi amaçlayan kanıtlanmış yetenek ve beceriye sahip insan sermayesine sahip olmak.
  • Küresel bir pazarda nasıl çalışılacağını bilmek: ihracat bizim gücümüzdür.
  • Son derece karmaşık projelerdeki kapsamlı deneyimimizle desteklenen markamızın prestijini ve tanınırlığını koruyun.
  • Sürekli iyileştirmeye ve pazar ihtiyaçlarını öngörmeye odaklanan belirli bir Ar-Ge ve AR-GE politikasına sahip olmak.

Etik ve uyumluluk

Etik, işimizin geliştirilmesinde temel bir değerdir; güven yaratan bir faktördür ve müşterilerimizin ve piyasanın olağanüstü değer verdiği gerçek bir farklılık mührünü temsil eder.

Nortek’te tüm profesyonellerimizden, doğru olanı yapma arzusuyla hareket ederek en yüksek etik standartlara uygun davranmalarını bekleriz.

Bu hedefi sağlamak için Nortek yönetimi, tüm profesyonellere zor etik yönetim durumlarıyla karşılaştıklarında nasıl davranacakları konusunda rehberlik eden bir Etik Kuralları onaylamıştır ve şirket içinde işlenen olası usulsüzlüklerin iletişimi ve raporlanması için bir Etik Kanalı vardır.

Etik kurallar

Etik Kurallarımızın amacı, şirketin eylemlerini yöneten değerler ve etik ilkelerin yanı sıra tüm yöneticileri, müdürleri, çalışanları ve faaliyetleri açıkça Etik Kurallara tabi olan diğer kişilerin görevlerini yerine getirirken uyacakları genel davranış ilkelerini belirlemektir.

Etik Kuralların ihlali ciddi bir suç olarak kabul edilir ve bu suçu işleyen veya bu suçun farkında olup bildirmeyen kişiler için sonuçlar doğurur.