Sertifikalar

Sertifikalar

Fark yaratan sertifikalar

Sürekli iyileştirme süreçlerine olan bağlılığımız sayesinde, NORTEK’te farklı uluslararası normlara ve standartlara göre tasarım ve üretim yapmak için yönetim sistemimizin sertifikasyonunu, kaynak işlemlerinin maksimum homologasyonunu ve teknisyenlerimizin eğitimini sağlamaya çalıştık.

certificaciones nortek

Özellikle, elimizde:

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2015 sertifikası.

Metalik malzemeler için füzyon kaynak proseslerimizin EN-ISO 3834-3:2006 sertifikasyonu.

Euronorm ve ASME IX‘a göre kaynakçıların onaylanması.

Farklı uluslararası standartlaragöre tasarım ve üretim kapasitesi (yürütülen önemli bir proje portföyü ile desteklenmektedir) : API 614, ASME B31

Avrupa direktiflerine (UNE-EN 13445) veya ASME VIII‘e göre onaylanmış basınçlı tankların üretiminde uzun bir geçmiş.

UNE-EN 12516‘ya göre valf üretiminde büyük deneyim.

Yönetim sistemimizi ISO 9001’e ve kaynak süreçlerimizi ISO 3834-3’e göre belgelendirebiliriz. Şirketin en talepkar müşterilerimize güven veren tam garantili kaynak konusundaki özel taahhüdü, onaylı kaynakçılardan oluşan bir ekibe sahip olmamızda ve hem ekipmana hem de denetiminden sorumlu olanların eğitimine yapılan artan yatırımda da yansıtılmaktadır.

Mühendislik Departmanımızın uzun geçmişi ve NORTEK tarafından üstlenilen ve kendi üretim tesisimizde gerçekleştirilen projelerin büyük çeşitliliği, farklı uluslararası standartlara göre tasarım ve üretim için tam yetkinliğimizi de desteklemiştir. Müşterilerimizin mevzuat gerekliliklerine uyum sağlayacak esnekliğe ve bilgi birikimine sahibiz.

icono certificado

İhracat ödülleri

NORTEK’in son birkaç yılın çoğunda %80’in üzerinde olan ihracat geçmişi, 2004 yılında elde edilen ikincilik ödülünün ardından 2008 yılında verilen Zaragoza Ticaret Odası İhracat Ödülü ile takdir edilmiştir.

Bu ödül, NORTEK’in son yıllarda beş kıtada referanslarıyla var olmak, ticari ağını geliştirmek ve her pazarın kendine özgü özelliklerine uyum sağlamak için gösterdiği büyük çabanın bir takdiridir.

nortek_soldadura_filtro_welding_filter

Mükemmellik hedefimizdir

startfinish

360º İzlenebilirlik