Merkezi yağlama sistemleri

Tek hatlı, çift hatlı ve aşamalı olmak üzere standart ekipman ve özelleştirilmiş kurulumlarla eksiksiz yağlama sistemleri yelpazemiz.

Size 24 saat içinde geri döneceğiz

Herhangi bir sorunuz var mı? Satın almaya hazır mısınız? Nortek asistanınız size yardım etmeye hazır

Aşırı Basınç İnvertörü C12

İnvertör, yağlayıcı beslemesinin hassas ve esnek bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. Yağlama pompasının hızını kontrol etmeyi ve dolayısıyla tüm noktalara sağlanan gres akışını düzenlemeyi sağlayan bir bileşendir. Bu, mekanik bileşenlere uygulanan yağlayıcı miktarının ayarlanmasını sağlar.

Hat sonu kontrolü 2210800

Hat uçları, yağlama sistemlerinde önemli bileşenlerdir ve besleme hattından yağlama noktalarına akan yağlayıcı miktarını kontrol etmeye ve düzenlemeye yardımcı olur. Bunlar vanalar, filtreler, basınç regülatörleri ve diğer benzer bileşenleri içerebilir.

3353606 3-2

Endüstride gres dağıtıcıları, düzenli bakım gerektiren makine ve ekipmanların yağlanması ve yağlayıcıların eşit şekilde dağıtılması için kullanılır. Bunlar arasında diğerlerinin yanı sıra değirmenler, kompresörler, güç jeneratörleri, inşaat ekipmanları, endüstriyel robotlar ve hat içi üretim makineleri yer almaktadır.

Endüstride gres distribütörlerinin kullanımı, hareketli parçalardaki aşınma ve sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olur, bu da hizmet ömürlerini iyileştirebilir ve makine verimliliğini artırabilir. Ayrıca erken arıza ve hasarı önlemeye yardımcı olarak bakım maliyetlerini en aza indirebilir ve makine kullanılabilirliğini artırabilir.

BNP45 pnömatik pompa

Merkezi bir gres pompası, merkezi bir yağlama sistemine yağlama gresi beslemesi sağlamak için kullanılır. Bu sistem, örneğin endüstriyel bir makine gibi bir ekipman parçası üzerindeki farklı yağlama noktalarının otomatik ve kontrollü olarak yağlanmasını sağlar. Merkezi gres pompası, gresin yağlama noktalarına iletilmesi için gerekli basınç ve akışı sağlayan sistemin kilit parçasıdır. Bu, mekanik bileşenlerin hizmet ömrünü uzatmaya ve bakımı azaltmaya yardımcı olur. Normalde, her bir noktaya gönderilen gresin sıklığının ve miktarının ayarlanmasını sağlayan bir kontrol paneli aracılığıyla kontrol edilir.