mineria-rayas

Madencilik endüstrisi

Çözümlerimiz en zorlu çevre koşullarında çalışmak üzere hazırlanmıştır.

Madencilik sektöründe makinelerinizin durmasına izin veremezsiniz. Optimal sıvı yönetimi bunu başarmanın ilk adımıdır.

Her sektörde, ağır iş makinelerinin olması gerektiği gibi üretken olabilmesi için tam kapasiteyle ve plansız duruş süreleri olmadan çalışması gerekir. Her birinin doğru yağlanması ve sıvı yönetimi, bu hedefe ulaşmanın yanı sıra çalışmalarını optimize etmenin ve kullanım ömürlerini uzatmanın temel bir parçasıdır. Mühendislik departmanımız tarafından yapılan ön ve detaylı bir çalışmanın ardından, ekipmanınızın ihtiyaç duyduğu özelleştirilmiş yağlama sistemlerini size sunuyoruz. Bu şekilde, baştan sona sizin özel durumunuz için tasarlanmış ve üretilmiş bütünsel bir çözüm elde edersiniz.

 • Yağlama sisteminin maksimum özelleştirilmesi
  Madencilik sektörünün, mühendislik, üretim ve montaj alanlarının ortak çalışması sayesinde size sağlayabileceğimiz son derece özelleştirilmiş gresleme sistemleri gerektirdiğini biliyoruz.
 • Uzmanlar tarafından yerinde uygulama
  Tesislerinizdeki yağlama sistemlerinin hassas montajı ve devreye alınmasıyla ilgileniyoruz, böylece uzman saha tesisatçılarımız sayesinde her şey sorunsuz çalışıyor.
 • Şimdi vegelecekte rahatınızı düşünüyoruz
  İyi bir tasarıma dayanarak, makineleriniz için mükemmel ekipmanı sağlamanın yanı sıra, gelecekte kolayca genişletebileceğiniz ve olası yeni gereksinimlere uyarlayabileceğiniz bir sisteme sahip olacaksınız.
 • Güvenilirlik ve kalite güvencesinde kazanç
  Makinelerinizin akışkan yönetiminin ilk detaydan son detaya kadar halledildiğini bilmenin huzurunu hissedin. Her şeyin elimizden gelen en iyi şekilde çalışmasını sağlamayı ve sizin için kaliteyi garanti etmeyi önceliğimiz haline getiriyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İster ekskavatörlerden, ister rototillerden, sondaj makinelerinden veya diğer makinelerden bahsediyor olalım, her şeyin %100 çalışmasını sağlamak için sizinle el ele çalışıyoruz. İşimizin akışkan yönetim sistemlerinizin kurulumuyla bitmediğinin, bakım görevleri, teknik yardım ve olası olaylara çevik ve güvenilir bir şekilde müdahale etmek de dahil olmak üzere çok daha fazla devam ettiğinin farkındayız.

Makinelerinizin performansı konusunda size zaman ve endişe kazandırmak ve her projeyi başarılı kılmanıza yardımcı olmak, NORTEK’ten size yardımcı olabileceğimiz en iyi yoldur. İşinizde arzu ettiğiniz mükemmelliğe ulaşmak için bu şarttır.

İşte çözümlerimizden bazıları

Gres sistemleri

Pompalar, invertörler, ölçüm üniteleri, progresifler ve kontroller ile gres sistemleri (tek hatlı, çift hatlı ve progresifler).

Yağ sirkülasyon sistemleri

Kinematik rulmanlar, haddehaneler, Morgoil® sistemleri, RSM sistemleri veya dişli trenleri için karbon veya paslanmaz çelikten yağlama sistemleri.

Santrifüjler ve vakum sistemleri

Serbest veya emülsifiye suyun uzaklaştırılması ve yağlama yağlarının filtrasyonu için sistemler. Bu ekipman aynı zamanda yağı ısıtmak için de kullanılabilir, böylece tanka ısıtma elemanları yerleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Emülsiyon sistemleri

Hava-yağ sistemleri

Rulmanların, makaralı kılavuzların vb. yağlanması için özel sürekli sprey tasarımları.

Filtreler

Dönüşlü, sıralı, çift, otomatik, sulu veya taşınabilir.

Manyetik ayırıcılar

Özel ekipman

Sıyırıcılar, su kutuları, halka pompaları, kireç çözme sistemleri, yağ buharı yağlama sistemleri.

Onaylı basınç tankları

Basınçlı kaplar için özel bir ısıtma sistemi için tescilli patent

Size 24 saat içinde geri döneceğiz

Herhangi bir sorunuz var mı? Satın almaya hazır mısınız? Nortek asistanınız size yardım etmeye hazır

Başarı hikayeleri

Her şeyin akması ve hiçbir şeyin durmaması için güvenilir ortağınızız.

Tüm makinelerinizin akışkan yönetimini bize bırakın, böylece her zaman %100 çalışsınlar, performanslarını artırsınlar ve hizmet ömürlerini uzatsınlar. Makinelerinizin performansı hakkında endişelenmeyi bırakmanın zamanı geldi.

Çözümlerimizin nasıl harika sonuçlar verdiğini öğrenin